מעיל ספר תורה מיוחד ואישי - עץ שתול

ראשי >מעיל לספר תורה>מעיל ספר תורה מיוחד ואישי - עץ שתול
מעיל לספר תורה - עץ שתול

מעיל מיוחד לספר תורה. רקמה בשלל גוונים של פריחה והתחדשות על בד קטיפה בצבע לבן בהיר. מעוטר בפסוק המפורסם מפרק א' בספר תהילים.

מעילים לספרי תורה משמשים לכיסוי מכובד של ספרי תורה.

אנשים נוהגים לקנות מעיל לספר תורה ולהקדיש אותם לכבודו של אדם מסוים, לזכרו של אדם מסוים. או כמתנה לבית הכנסת בו הם מתפללים. לצורך כך אנחנו מאפשרים לרקום מילות הקדשה על המעיל שאנחנו מכינים.

ייחודם של מעילי ספרי התורה שאנחנו מוכרים הינה שאנחנו מכינים אותם בעצמנו הדוגמאות  (הסקיצות) הן פרי פיתוח שלנו. העשיה כולה נעשית אצלנו. תוצרת הארץ. תוצרת אישית של מרקוביץ' רקמה.

אנחנו מתחייבים על עבודה אישית בתחום הרקמה. התוצרת הינה כחול לבן. העבודה הינה אישית על פי הבקשה והרצון של הלקוח.
כל העבודה נעשית עם חוטים משובחים ובדי קטיפה אירופאיים המשובחים ביותר שיש. עבודת הרקמה נעשית תוך בקרת איכות ברמה גבוהה על צפיפות החוטים ועל עבודת הרקמה והתפירה.

מעיל 'עץ חיים כחול בהיר' המוצע בזאת משלב דוגמא עדינה של עץ עם פרחים. הדוגמא משלבת גישה אמנותית מסורתיתי יחד עם אותיות בפונט מודרני. כך דוגמא זו מביעה את ההתחדשות שנובעת מגזע העץ, דרך שורשיו, עד לעלים הפרחים המלבלבים למעלה - הלא הוא הדור הצעיר והמלבלב. בתוך הדוגמא שלבנו כבקשת הלקוחות את עץ החיים המשפחתי האישי שלהם.

כאמור, מומלץ על דוגמא זו להוסיף את הכיתוב התואם. וכמו כן מומלץ להזמין מעיל זה עם חגורת ספר תורה בגוון תואם.

המחיר המוצע בתחומי הרקמה הינו מחיר משוער. יש להתקשר אלינו טלפונית 054-7939479 או ליצור קשר דרך תיבת צור קשר לסגירת צבעים וכיתוב ואז גם נוכל להציע לכם הצעת מחיר סופית.

שם יצרן: מרקוביץ רקמה
זמן אספקה: 3 שבועות

סה"כ המחיר 1250 ₪
הזמן עכשיו
מעיל ספר תורה מיוחד ואישי - עץ שתול
 להגדלה לחץ על התמונה
יש לך שאלה? בוא נשוחח ב-WhatsApp