< פרוכת "האש שלי" בעיצוב מיוחד מבית מרקוביץ רקמה. פרוכת ייחודית, מעוצבת, חדשה
יש לך 0 מוצרים בסל הקניות

פרוכת אש בוילנא


פרוכת האש שלי בתוך שער וילנא

 

הפרוכת רקומה על בד קטיפה איכותי בצבע כחול עבודת רקמה עדינה מיוחדת ונדירה ניתן להזמין גם בצבעים אחרים. המחיר המוצע הינו לפרוכת בגודל 1.65 רוחב על 2 מטר גובה.
 

וזה סיפור פרוכת אש בוילנא:מה עושים כשהגבאי של בית הכנסת מקושר לרבינו נחמן מאומן ואילו תורם הפרוכת, פחות מתחבר? או שפשוט לא נראה לו מספיק מפואר לפרוכת –דוגמה של האש שלי?
ביעוץ משותף של כל הנוגעים בדבר, יחד עם צוות מרקוביץ ריקמה, הלכנו, בסיעתא דשמיא כמובן, על שילוב של שער מפואר, שער וילנא, שבמרכזו – האש שלי בצבעים חיים.

האפקט שנוצר הוא מדהים!

אין מי שנכנס לבית הכנסת ולא עצר להתפעל. שילוב כל כך סימבולי של למדנות מחד, ואש החסידות מאידך. כי מה זה לימוד גמרא בלי אש אהבת הלימוד הפועמת בליבה פנימה?

וזה בדיוק מה שמתגלם בפרוכת היפהפייה והייחודית של "אש וילנא"

שער וילנא רקום כולו בזהב, בריקמה עשירה וצפופה של רוקמת יראת שמיים העוסקת במלאכה שנים רבות. הפרחים שבעציצים של העמודים- בצבעים ש"מדברים את השפה" של בדי האפליקציה של "האש שלי" שבלב הפרוכת.

העבודה כולה נעשית בהשגחה צמודה ובחרדת קודש של נשים העוסקות במלאכה זו. פרוכת שכזו, לא נעשית בלחיצת כפתור של מחשב תעשייתי שמיצר פרוכת בקו רץ. כל טק וכל תפר, עומד תחת עינה הפקוחה והמשגיחה של הרוקמות והתופרות הכפופות על הבדים.

פרוכת אש ווילנא נעשית באופן ייחודי במידה המתאימה לבית כנסת שמשדר את שילוב אחרית הימים. אחדות של לימוד ואש תורה. מיזוד תרבויות באמנות ישראלית בבית תפילה בדרום הארץ.

בנתיים יש רק פרוכת אחת כזאת בכל הארץ.

הדוגמא והרעיון מוכנים.

צריך רק לראות לאיזה עוד ביכנ"ס או קהילה היא תתאים.

ואז, היא תיעשה מחדש. בדי קטיפה איכותיים בלבן או בכחול כהה, חוטי ריקמה משובחים בגווני מתכת עם צבעוניותם של החוטים הנלווים, פסוק אקטואלי למעלה, והכל בידיים אוהבות ומאמינות של העוסקים במלאכה ממשפחת בית מרקוביץ.

רוצים בערך? לא בדיוק ככה? אוהבים את הרעיון אבל רוצים משהו קצת שונה??

אפשרויות גיוון אחרות הן כמעט ללא גבול.

למי שרוצה פחות עומס על הפרוכת, ניתן להכין את הדוגמא של אש וילנא עם פחות ריקמה. אותן קווי מתאר אבל ב"מכחול" יותר עדין. פחות מילוי במשבצות המרצפות למעה, בעמודים ואולי כם בדוגמת הווילון למעלה.

כמו כן, יש המעדיפים את שער וילנא כולו בחוט ריקמה כסף. במקרה כזה, אפשר לוותר על עציצי הפרחים בכל צד, או שאפשר להשאירם כדי שישברו קצת את הדומיננטיות של צבע הכסף. הפרחים עצמם מומלץ לרקום בצבע שידבר באותה שפה של המרחב הכללי. הווי אומר, צבע שישתלב עם שאר בית הכנסת. אם כסאות בית הכנסת הם בורדו – מומלץ יהיה לרקום בורדו בעלי הכותרת של הפרחים בנוסף לצבע אחר שמשתלב עם הבורדו.

איננו משתמשים במכונות ריקמה ממוחשבות, אלא במכונות אישיות. כל העבודה נעשית עם שימת לב אישית לצרכי הלקוח שמזמין את אותה פרוכת. לכן, איננו מוגבלים בצבעים שאפשר להשתמש. (במכונה תעשייתית של ריקמה, יש הגבלה למספר הצבעים שאפשר לשלב במכונה).

אפשרות נוספת, ופופולרית גם כן, היא לרקום את שער וילנא בשילוב של כסף וזהב.

במקרה כזה, אם רוצים את האש שלי במרכז, מומלץ לרקום אותו במשחק של מקסימום שלושה צבעים ולא יותר. צבעי אש כתום-צהוב- ואולי גם אדום, או זהב-לבן.

כששער וילנא מדבר שפה אחת (כולו כסף או כולו זהב): אפשר לגוון יותר עם מגוון הצבעים של האש שלי שבמרכז. הכל לפי הטעם האישי שלכם ולפי הצבעים של ארון הקודש או הבית כנסת כולו. בעיקר צבעי הריפוד של הכסאות, קישוטי הקיר וכו'.

למשל - לעשות צורת להבה –אבל לא את "האש שלי" כי כל אחד והאש שלו.

אפשר להשאיר את צורת הלהבה אבל עם אותיות אחרות. במקום האש שלי אפשר לרקום שמע ישראל באופן שהאותיות יצרו שלהבת וכן פסוקים אחרים - מוזמנים לקבל רעיונות והשראה מיתר הפריטים באתר.

ניתן להקדיש את הפרוכת לעילוי נשמת - והפסוק שמע ישראל מאוד מתאים לתפקיד. אבל לא רק. ככלות הכל- שמע ישראל נמצא בד.נ.א.של כל עם ישראל בכל התקופות.

יצרנו בסיעתא דשמיא ועם המון כוונה מספר מעילים לספרי תורה עם שמע ישראל כשלהבת במרכז המעיל. חלקם נמצאים עד היום בבית הכנסת ביד ושם.

 

השמיים הם הגבול ואתם מוזמנים לטוס שם ולקחת אותנו טרמפ :)
אלי - 058-7954929

 

שם יצרן: ייצור עצמי
זמן אספקה: שלושה שבועות

סה"כ המחיר 7000 ₪
סה"כ כמות
הזמן עכשיו
פרוכות בייצור עצמי תמונה
 להגדלה לחץ על התמונה
לשאלות ניתן לפנות אלינו כאן בטופס או דרך כפתור הווצאפ למענה מהיר
שדות מסומנים בכוכבית, הינם שדות חובה.

מוצרים נוספים עבורך

פרוכת "ונתתי מקדשי בתוכם לעולם" בגוונים עדינים

פרוכת "ונתתי מקדשי בתוכם לעולם" בגוונים עדינים. 
4500

פרוכת מנורת זהב

פרוכת חגיגית על בד קטיפה בצבע בורדו עם מנורה רקומה בחוטי זהב.
6000

פרוכת "ותהי לרצון"

פרוכת "ותהי לרצון" הינה פרוכת מדהימה שעיצבנו. היא נושאת עליה את הפסוק "ותהי לרצון תמיד ...
יש לך שאלה? בוא נשוחח ב-WhatsApp